DAB instalacje | Współpraca
475
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-475,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Współpraca

Dzięki dobrej opinii dotychczasowych klientów, nie narzekamy na brak zleceń. Część z nich wymaga od nas wzmożonego wysiłku i wówczas nie wahamy się przed współpracą z mniejszymi przedsiębiorstwami.

Jeśli dysponujesz solidnym, kompetentnym zespołem i jesteś w stanie zaoferować wysokiej jakości usługi instalacyjne, nie musisz z nami konkurować. Możesz zostać podwykonawcą DAB Instalacje.

Chętnie skorzystamy też z twoich usług transportowych, dźwigowych i budowlano-remontowych.

 

Jesteśmy nastawieni na długoterminową współpracę, nie dziw się więc, że przed jej nawiązaniem dokładnie sprawdzimy twoją firmę. W końcu będziemy odpowiadać przed inwestorem za twoje dzieło.

 

Kilkanaście mniejszych firm na terenie całego kraju uważa nas dziś za swojego głównego odbiorcę usług. Skontaktuj się z nami i dołącz do nich.